מדבקות צבעוניות

מדבקות צבעוניות
תמונה של מדבקות צבעוניות

מדבקות צבעוניות איך הן עוזרות לכם לארגן את החיים? מי לא אוהב את אותן מדבקות קידוד עגולות וצבעוניות? הם קטנות והן צבעוניות וזה מה שהופך אותן לכל כך חמודות. חוץ מזה הן גם שימושיות להפליא.

לפני מספר שנים, גילו החוקרים שאנשים שעברו מבחני זיהוי דפוסים, השיגו תוצאות טובות יותר ב-10%-5%, כאשר הדפוסים היו צבעוניים. זה נובע מכך שהמוח מגיב לצבעים הרבה יותר מהר מאשר למילים בשחור לבן, וצבעים מובילים לביצועים נפשיים מוגברים, כמו גם לנושא המאמר שעוסק בשימושיות של מדבקות צבעוניות.

מדבקות צבעוניות

כאשר מדבקות צבעוניות מיושמות בבית או במשרד, הן יכולות לסייע במיון, במעקב ובמציאת דברים בקלות. הנה כמה דרכים כיפיות שבהן ניתן להשתמש במדבקות צבעוניות עגולות כדי להפוך את החיים לקלים יותר, וגם לצבעוניים יותר.

 1. הפניית תשומת הלב לפרטים החשובים

אחד השימושים היעילים במדבקות צבעוניות הוא הצבתן ליד קטעי טקסט במסמכים כדי לוודא שאנשים ישימו לב אליהם. במקום לשרבט משהו בשולי הטקסט, עדיף לכתוב מילה או שתיים על המדבקה הצבעונית שתהיה גם בולטת יותר לעין.

בדרך דומה, ניתן להציב מדבקות צבעוניות על חפצים ברחבי הבית או המשרד, כדי ליצור ביניהם הקשרים. אולי שיטה זו לא מתאימה לכולם, אבל מדבקות עגולות אלה הן פשוט כיף, אז למה לא לנצל אותן?

מוצרים לקנייה באתר:

עוד שירותים שאנו מספקים

פרספקס לפי מידה >>  | מדבקה לחלון נגד שמש >> 

קידוד תיקיות באמצעות מדבקות

ניתן להשתמש במדבקות הצבעוניות כדי למצוא בקלות רבה יותר את התיקיה שאתם מחפשים. פשוט, הדביקו מדבקה בצבע מסוים על לשונית של כל תיקיה, ליד השם שלה. תוכלו לקבץ מספר תיקיות לפי צבע, או להקצות צבע שונה לכול תיקיה.

מכיוון שהמוח מגיב מהר יותר לצבעים מאשר למילים, תוכלו להפוך את מיון התיקיות ומציאת המסמכים הדרושים לכם, להליך קל ופשוט.

תיוג קופסאות אחסון במדבקות צבעוניות

במקום להדביק מדבקות בצבע זהה (לרוב לבן) על קופסאות האחסון, או להוסיף עליהם שם עם טוש שחור, הוסיפו קצת צבע לאזור האחסון שלכם על ידי הצמדת מדבקות צבעוניות על הקופסאות השונות.

במהלך מעבר דירה, למשל, תוכלו להדביק על הקרטונים מדבקות בצבעים שונים כדי לייצג כל חדר בבית (כחול לסלון, אדום למטבח, ירוק לחדר הילדים וכדומה). כך כשתצטרכו לפרוק הכול, תוכלו להכניס כל קרטון לחדר המתאים לו.

תיוג קופסאות אוכל

אתם יכולים להשתמש ב- מדבקות צבעוניות כדי לעקוב אחר תאריכי התפוגה של פריטי מזון במקרר. ואתם יכולים להשתמש במדבקות צבעוניות בעבודה, כדי להבדיל בין קופסת ארוחת הצהריים שלכם לבין הקופסאות של שאר העמיתים המשתמשים במקרר המשותף.

 1. לציין מחירי פריטים במבצע מכירות ביתי

בפעם הבאה שבה אתם מנקים את הבית שלכם ומציעים לאנשים לרכוש מכם צעצועים, כלים, מצעים ופריטים ביתיים אחרים שכבר אינכם זקוקים להם, השתמשו במדבקות צבעוניות כדי לציין עליהן את מחירו של כל פריט. תוכלו להבדיל את טווחי המחירים לפי צבעי המדבקות, וכך לאפשר לקונים הפוטנציאליים לראות באופן מידי איזה פריט זול יותר ואיזה יקר יותר. להתייעצות עם בית דפוס דיגטלי לחצו כאן >>

שתפו עם חברים
צרו קשר
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקה
   התחל שיחה
   1
   היי, איך אפשר לעזור?
   התחל שיחה בווצאפ
   שלום איך נוכל לעזור?