חיתוך מדבקות

חיתוך מדבקות
תמונה של חיתוך מדבקות

השיטה החדשה לחיתוך מדבקות מתייחסת מדבקות המודפסות ונחתכות לצורה הרצויה ללקוחות. אמנם, מדובר בתוצאה דומה לשיטת המדבקה בחיתוך שפתיים (נשיקה), אבל שיטת חיתוך מדבקות מתבצעת ישירות מתוך החומר (למשל נייר או ויניל), כדי שהמדבקות יתאימו לצורה המדויקת של העיצוב שלכם.

לא משנה מה יהיה היישום הסופי של מדבקות אלה, עצם השיטה לחיתוך מדבקות יוצרת מדבקה עם מראה נהדר, שהפכה לאופציה הרבה יותר טובה ופופולרית מהשיטה הקודמת.

כיוון שמלכתחילה מדבקות נחשבות לאמצעי שיווק יעיל וזול, זה מבליט ביתר שאת את הרבגוניות שמציעה לכם השיטה לחיתוך מדבקות, שמאפשרת לכם להשתמש במדבקות אלה למגוון מטרות עסקיות כדי לשפר את המודעות לפרויקטים העסקיים הספציפיים שלכם.

עוד שירותים שאנו מספקים:

שילוט למשרד כל המידע >> 

הדפסת תמונה על זכוכית כל המידע >> 

על השימושים בחיתוך מדבקות לצורה המבוקשת

מדבקות מצליחות לשחרר את הילד הפנימי שבנו, ולכן כיף לנו לשלב אותן כמעט בכול דבר. בהתחשב ברבגוניות שמציעה לכם השיטה לחיתוך מדבקות, הנה כמה דוגמאות לשימושים שיוכלו לשרת את יעדי העסק שלכם:

 • לחשיפת המותג – שיווק, הנעזר במדבקות, הוכח כדרך יעילה להגדלת החשיפה של המותג שלכם. רוצים להשיג את יתרונות השיווק המקסימליים? אם כך, אז למה להסתפק במדבקות הפשוטות במקום להזמין מבית הדפוס מדבקות מגניבות יותר המעוצבות בשיטה של חיתוך מדבקות!
 • להעלאת המודעות לנושא מסוים – חיתוך מדבקות מציע דרך מעולה להעלאת המודעות לנושא שאתם נלהבים ממנו ונלחמים למענו, ולהזכיר לקהל את חשיבותו. במקום להשתמש בפליירים, תוכלו להשתמש במדבקות חתוכות, שערכן הנתפס גבוה יותר. מדבקות אלה מעלות את הסבירות שאנשים ידביקו אותן לראווה כדי להעלות את המודעות לנושא שלכם.
 • כתזכורת לאירוע – אם אתם מחפשים דרך יצירתית יותר ליצירת הזמנות לאירוע או למסיבה הקרובה שלכם, שימוש במדבקות חתוכות הוא בחירה מצוינת. במקום להניח שאנשים יסתמכו על הסמרטפון שלהם, תוכלו להציע לחברים או לבני המשפחה להדביק את המדבקה ביומן או בכול מקום אחר, שיאפשר להם לזכור את האירוע שלכם, ולא לשכוח שהם מוזמנים לחגיגה.
 • שי לאורחים – הרעיון להשתמש במדבקות חתוכות בהתאם לצורה שהזמנתם, כמתנה לאורחים באירוע הוא פשוט מושלם! מלבד העובדה שמדובר בבחירה משתלמת כספית, תהנו גם להעניק לאורחים מתנה שהם יזכרו במשך שנים רבות.

על יתרונות השימוש בחיתוך

בהשוואה לכלים אחרים לקידום מכירות, המדבקות, לא נתפסות כאמצעי פרסום ולכן הלקוחות מעריכים אותן יותר. הנה כמה מהסיבות בגינן מדבקות חתוכות בהתאמה אישית יכולות ליצור תוצאות שיווקיות עוד יותר טובות:

 • אנשים מתייחסים למדבקות החתוכות כמתנה שקיבלו מכם, ולאו דווקא ככלי פרסומי. זה מצמצם את הסבירות שהמדבקות ייזרקו לפח, ואף אחד לא יזכור את המותג שלכם.
 • המדבקות החתוכות לצורת העיצוב שלכם הן בולטות ויכולות למשוך באופן יעיל יותר את תשומת לב הקהל.
 • מדבקות חתוכות שנראות נהדר הן מגניבות ומציעות לעס חשיפה רבה יותר.
 • מדבקות חתוכות מאפשרות יצירתיות רבה יותר, כך שתוכלו להציג עליהן את המסר של המותג שלכם ולהפנות אותן ישירות ללקוחות שלכם. להתייעצות עם אול פרינט בית דפוס דיגיטלי  חייגו עכשיו >> 072-3976392
שתפו עם חברים
צרו קשר
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקה
   התחל שיחה
   1
   היי, איך אפשר לעזור?
   התחל שיחה בווצאפ
   שלום איך נוכל לעזור?