תפריטים למסעדות

תפריטים למסעדות
תמונה של תפריטים למסעדות

תפריטים למסעדות מיוצרים בהדפסה איכותית הדפסת תפריט המסעדה שלכם עשויה להיות השלב האחרון בהליך פתיחת המסעדה, אבל אל תדפדפו הלאה מבלי לתת להדפסת התפריט את מלוא המחשבה. תפריטים שמושכים את העין יוצרים מכירות רבות יותר. אז הנה כמה טיפים פשוטים שיאפשרו לכם למקסם את התמורה בגין עלות תפריטי המסעדה שלכם.

תפריטים למסעדות

הפריט הייחודי שאתם מציעים כמבצע יומי, שבועי או עונתי, יכול להגביר את המכירות ולגרום ללקוחות לשוב ולחזור אליכם. אבל הכללה של פריטים אלה בתוך אותם תפריטים למסעדות, ידרוש מכם הדפסות חוזרות ויקרות, ועלול לגרום לכם לוותר על עדכון קבוע של המבצעים. במקום זאת, הציגו את המבצע הנוכחי על גבי נייר נפרד, ובכך תוכלו למקסם את הגמישות ולמזער את העלויות.

להציג בנפרד את הפריטים המיוחדים

כל מסעדה רוצה להגדיל את השורה התחתונה שלה על ידי מכירת יותר משקאות, קינוחים ומבצעים מיוחדים. מחקרים מלמדים שפריטים אלה נמכרים טוב יותר כשהם מוצגים על דף נפרד מאותם תפריטים למסעדות. אבל, הגבילו את הרשימה ל-7-4 פריטים על דף מעוצב היטב. ללקוחות קל יותר לבחור כשהם לא מוצפים בפרטים רבים.

עוד שירותים שאנו מספקים:

הדפסת שלטים >>  | חולצה לבנה לקנייה >> 

להוסיף תמונות כדי להגדיל את המכירות

כשאנשים מעיפים מבט ראשון על אותם תפריטים למסעדות, הם מתמקדים קודם כל בתמונות. לכן, תפריט שכולל סיפור מעניין עם תמונות יכול להפוך את המותג שלכם למושך ובלתי נשכח. אפשר להציג את התמונות בשחור לבן, אם אתם רוצים להציג קצת מההיסטוריה של המסעדה שלכם.

יש מסעדות המציגות בתפריטים למסעדות תמונות של המנות הראשונות. אם זו גם התוכנית שלכם, כדאי להגביל את מספר התמונות לאחת או שתיים בכול עמוד, כדי לעורר עניין ולא להעמיס יותר מדי על העיניים.

לבחור בתפריטים שמודפסים בצורה מקצועית

תפריטים למסעדות הם כלי המכירה העיקרי של כל מסעדה, ותפריט איכותי ביותר משמעותו שהלקוח מתלהב מהחוויה על כל היבטיה. אפשרויות ההדפסה הזמינות בימינו, מציעות הדפסה עם רזולוציה וצבעים תוססים, שעדיפה בהרבה על ההדפסה שמפיקה המדפסת הביתית או המשרדית.

לבחור בנייר לבן ופשוט

יש הממליצים על שימוש בנייר לבן עבה ועמיד ועם זאת גמיש, כדי שניתן יהיה להדפיס עליו כל צבע כרקע.

הדפסה על נייר צבעוני עשויה להיראות לכם זולה מבחינת המחיר שלה, אבל הגופנים, הצבעים והתמונות עשויים לצאת בוציים או דהויים במקום חדים וברורים. כדאי לשקול נייר קצת מבריק שעשוי להישאר נקי יותר ולגרום להבלטה טובה יותר של הצבעים.

לבקש הדפסה לדוגמה

זה שלב שלא כדאי לדלג עליו. הזמנת הדפסה לדוגמה תאפשר לכם לראות איך בדיוק ייראה התפריט המוגמר שלכם. לפני שאתם מבקשים הזמנה גדולה, נצלו הזדמנות זו כדי לבדוק שוב את ההדפסה שקיבלתם ואת גודל הגופן. בדקו אם התפריט קריא בתאורה של המסעדה ובקשו גם מהצוות ומלקוחות להתרשם מההדפסה. בצעו שינויים ללא עלות נוספת, ורק אחר כך הזמינו את מספר העותקים הנדרש. להתייעצות עם Allprint בית דפוס דיגיטלי חייגו עכשיו –  072-3976392

שתפו עם חברים
צרו קשר
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקה
   התחל שיחה
   1
   היי, איך אפשר לעזור?
   התחל שיחה בווצאפ
   שלום איך נוכל לעזור?