שלט שירותים

שלט שירותים
תמונה של שלט שירותים

לשביעות הרצון של הלקוחות שלכם יש תפקיד מרכזי בשמירה על העסק ובהמשך הצמיחה שלו. זו הדרך המובילה לבניית נאמנות לקוחות ולמשיכת לקוחות חדשים. בשוק התחרותי של ימינו, שביעות רצון של לקוחות יכולה להיות ההבדל בין מקום שמושך אנשים למקום שמרחיק אותם.

עסקים תמיד מחפשים דרכים לחיזוק שביעות הרצון והנוחות של הלקוחות שלהם. אז למרות שזה אולי לא הדבר הראשון שצץ בראשכם, שלט שירותים מותאם אישית יכול לעזור!

שלט שירותים נכון – איך הוא יכול לגרום להבדל?

הליכה לשירותים היא צורך אנושי בסיסי. כשמגיע הרגע שבו הלקוח שלכם נזקק לשירותים, חשוב מאוד שיוכל לדעת היכן למצוא אותם בקלות ובמהירות. תארו לעצמכם לקוח שנזקק בדחיפות לשירותים ומוצא את עצמו מתרוצץ במעגלים כדי לחפש את השירותים הקרובים ביותר, רק בגלל היעדר שילוט מתאים.

הידעתם, שלקוחות החליטו לעזוב את העסק בו שהו, רק בגלל חוסר שילוט לשירותים? גרוע מכך, הם גם לא יחזרו לשם שוב. בעזרת שלט שירותים מותאם אישית, תוכלו למנוע התרחשות שכזאת, מלכתחילה.

המשיכו לקרוא כדי לגלות מדוע שלט שירותים הוא אחד ההתקנים החשובים ביותר עבור כל משרד, חנות או מסעדה.

שלטים חשובים

חדר שירותים הוא מקום שצריך להיות קל למציאה, ושלט שירותים הוא בדרך כלל שלט מוגבה, כך שיהיה נוח לראות אותו מרחוק. שלטים אלה מצביעים לעבר חדרי השירותים הקרובים ביותר, ומאפשרים לכול אחד שנזקק להם, להגיע אליהם בקלות ובמהירות.

עוד שירותים שאנו מספקים

מדבקות לחלונות כל המידע >>  | מדבקות לרכב כל המידע >> 

שלטי שירותים נגישים לאנשים עם מוגבלויות הופכים את העסק לנגיש יותר

שלט שירותים צריך להיות נגיש גם לאנשים עם מוגבלויות. כיוון שמדובר בצורך בסיסי, כל לקוח, גם אדם עם מוגבלות, צריך לדעת היכן וכיצד יוכל למצוא את חדרי השירותים במקום.

שלטי שירותים נגישים לאנשים עם מוגבלויות מקלים על מציאת חדרי השירותים הקרובים ביותר, וגם עוזרים למשתמשים לזהות איזה מחדרי השירותים מתאים להם. זה נעשה על ידי הכללת כתב ברייל, אותיות מישוש ועוד.

 מקדמים היגיינה ותברואה טובה

שלטי שירותים משמשים לא רק להפניה ולהכוונת הלקוחות לחדרי השירותים הקרובים ביותר. שלטי שטיפת ידיים ושלטים אחרים הקשורים לשמירה על הניקיון במקום, מזכירים ללקוחות ולעובדים לשמור על כללי היגיינה ותברואה נאותים.

שלטי שירותים כוללים גם שלט המכוון גברים ונשים לחדרי הנוחיות המתאימים להם, וכך גם השילוט לשירותי נכים, המאפשר לנכים ליהנות ממתקן שמאפשר להם שימוש קל ונוח יותר.

שלטי שירותים מותאמים אישית מציבים את הלקוחות במקום הראשון. אחרי הכול, הם דרך נפלאה להפגין את המחויבות של העסק לשביעות הרצון ולנוחות של כלל הלקוחות שלכם. שלטי שירותים גלויים ונגישים, מראים עד כמה אתם מקדישים תשומת לב לפרטים, במיוחד כי חשוב לכם להציע חוויה חיובית ללקוחות שלכם. להתייעצות עם אול פרינט בית דפוס דיגיטלי חייגו עכשיו – 072-3976392

 

שתפו עם חברים
צרו קשר
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקה
   התחל שיחה
   1
   היי, איך אפשר לעזור?
   התחל שיחה בווצאפ
   שלום איך נוכל לעזור?