שלט למכירה

שלט למכירה
תמונה של שלט למכירה

שלט למכירה – האלמנטים שחייבים להופיע בשלט יעיל אפשר להשתמש בשלטים למגוון עצום של מטרות, החל מפרסום מוצר וכלה במכירת דירה. עם זאת, לא משנה לאיזו מטרה אתם מכינים שלט, יש כמה תכונות שהן כמעט אוניברסליות לכול סוגי השילוט, כולל לשלטים למכירה.

שלט למכירה

שלט למכירה צריך לכלול מספר היבטים כדי שיצליח למכור את המכונית, הבית או כל דבר אחר שאתם מבקשים למכור. את ההיבטים האלה ניתן לכלול בשלט עצמו במגוון דרכים שיתאימו למטרה הספציפית של השלט שלכם.

הנה שניים מהאלמנטים המרכזיים שצריך לשקול בעת הכנת שלט למכירה כדי שיהיה יעיל וישרת את המטרה שלו.

מוצרים לקנייה באתר:

טקסט

המטרה העיקרית של כל שלט, גם של שלט למכירה, היא להעביר מידע לקהל שלו. זה מה שהופך אותו לאמצעי עוצמתי בידיו של כל מי שרוצה להעביר מסר ולמכור משהו.

אבל כיצד מעבירים את המסר הזה?

כולנו מודעים לעובדה שתמונות יכולות להעביר מסרים מסוימים. אבל לא תמיד הן יוכלו להעביר מסרים באופן חד וברור כפי שיכולות לעשות המילים. תמונה יכולה להיות יעילה רק עד למידה מסוימת, המשמעות שהיא מעבירה יכולה לעתים להיות די מעורפלת.

עוד שירותים שאנו מספקים

הדפסת מדבקות כל המידע >> | הדפסה על קאפה >> 

כאן נכנס לתמונה השימוש בטקסט.

הנה כמה סיבות בגינן מילים יכולות להיות הפתרון האידיאלי לשלטים באופן כללי:

 • כתיבה יכולה לעזור לכם להשיג את המטרה של השלט הספציפי. מה אתם רוצים להשיג? האם אתם רוצים למכור את הרכב ורוצים לתלות עליו שלט למכירה? או אולי אתם מתכננים שלט שיקדם ארגון צדקה כלשהו? כשאתם מפרסמים משהו או מתארים משהו – השתמשו במילים.
 • אתם יכולים להשתמש במילים כדי שהשלט ישמש כאמצעי לשיתוף מידע חיוני כמו למשל, הרכב שלכם עומד למכירה, או כדי שהשלט יעביר אזהרות וסכנות, כמו ׳היזהרו מהחלקה, הרצפה רטובה׳.

כשמדובר בטקסט, יש כמה עקרונות שצריך לקחת בחשבון:

 • גופן: יש לבחור את הגופן בקפידה. אל תבחרו בשלט מקושט מדי או משעמם מדי.
 • גודל: הטקסט צריך להיות מספיק גדול כדי שאנשים יוכלו לקרוא את הכתוב בו. למשל שלט למכירה על מרפסת הבית, שניתן לקריאה גם ממרחק רב.
 • כמות: הטקסט צריך להיות קצר וקולע. הנטייה של רוב האנשים היא לקרוא ולזכור שלטים עם פחות מילים.
 • מורכבות: שמרו על פשטות. בחרו בעיצוב בהיר ואל תשתמשו ביותר מדי מילים ארוכות או מסובכות.
 • קריאה: כל ההיבטים שהוזכרו עד כה מסתכמים בסופו של דבר בשאלה אם הטקסט הוא קריא או לא. אין טעם להוסיף טקסט על השלט אם האותיות קטנות מדי, השלט מבולגן מדי וכן הלאה.
 1. גרפיקה

למרות חשיבותו של הטקסט, גם הגרפיקה היא מרכיב חיוני בשלטים. גרפיקה הופכת את השלט למעניין יותר בעיני המתבונן ובו בזמן היא הופכת אותו למשהו שאנשים זוכרים. כל זה יכול לעזור לכם להשיג את המטרה בגינה תליתם שלט למכירה. להתייעצות עם בית דפוס לחצו כאן >>

שתפו עם חברים
צרו קשר
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקה
   התחל שיחה
   1
   היי, איך אפשר לעזור?
   התחל שיחה בווצאפ
   שלום איך נוכל לעזור?