שלט אין חניה

שלט אין חניה
תמונה של שלט אין חניה מול השער

שלט אין חניה מותקנים באזורים שבהם יש צורך למנוע מנהגים להחנות את רכביהם. שלטים אלה המעבירים את המסר ׳אין חניה׳, מכריזים שהחניה כאן אינה מותרת או אסורה.

שלטי אין חניה לניהול הגבלת החניה באזור

שלט אין חניה הוא הפתרון המושלם לניהול מגבלות החניה ולהבטחת זרימה חלקה של התנועה בכבישים וברחובות. שלטים אלה מעוצבים בגרפיקה מודגשת ומושכת עין, כדי שהמסרים שלהם יהיו ברורים ויקלו על הנהגים להבין היכן אסור להם להחנות.

על ידי הצגה בולטת של השלט אין חניה, ניתן להעביר ביעילות את תקנות החניה במקום, לשמור על הסדר הטוב ולמנוע קונפליקטים מיותרים.

הנה כמה דוגמאות לשלטי אין חניה נפוצים וברורים:

 • אין חניה רכב חונה ייגרר
 • אין חניה פרט לדיירי הבית
 • אין חנייה מול השער, רכב חונה ייגרר
 • אין חניה פרט ללקוחות החנות

היתרון של שלטים אלה

היתרון העיקרי של שלט אין חניה הוא היכולת שלו להעביר בבירור את הגבלת החניה. בין אם מדובר במגרש פרטי, באזור טעינה ופירוק סחור או בנתיב ייעודי לשירותי כבאות והצלה, שלטי אין חניה מעבירים מסר חזק וברור לנהגים שכאן אסור להם להחנות.

השילוט הברור והתמציתי מסייע למניעת חניה בלתי מורשית ומבטיח שהשטחים המיועדים יישארו ריקים ממכוניות למטרותיהם.

עוד שירותים שאנו מספקים

רולאפ כל המידע >>  | מולטי קיוב כל המידע >> 

איכות שלטי אין חניה

שלטי אין חניה מיוצרים מחומרים איכותיים שיוכלו להחזיק מעמד לאורך זמן. שלטים אלה נועדו לעמוד בתנאי החוץ, בפני מזג האוויר ובפני דהייה. שימוש בחומרים איכותיים מבטיח ששלט אין חניה שעומד בחוץ יהיה עמיד לטווח הארוך, כלומר ייראה היטב, יהיה יעיל, יישאר קריא וימנע בלבול או אי הבנות לגבי מגבלות החניה.

באמצעות שלטי אין חניה איכותיים ועמידים ניתן לנהל ביעילות אזורים עמוסים שקשה למצוא בהם חניה. על ידי סימון ברור של השטח שבו החניה אסורה ניתן ליצור תנועה זורמת מאורגנת ויעילה יותר. השלט יעזור גם לשיפור הבטיחות והנגישות, במיוחד ברחובות סואנים, בחניונים עמוסים ובנכסים פרטיים שבהם החנייה היא פרטית.

השקעה בשלטים לשמירה על הסדר

השקעה בשלט אין חניה ממחישה את המחויבות לשמירה על הסדר באזור, ומבטיחה את הנוחות והבטיחות הן של הנהגים והן של הולכי הרגל. כאשר תקנות החניה מתוקשרות באופן ברור, ניתן למזער את הסיכון לחסימת גישה, לחניה לא מורשית, לתאונות אפשריות ולקונפליקטים בין נהגים. שלטי אין חניה משמשים כתזכורת ויזואלית לנהגים, ומזהירים אותם לעמוד בהגבלות המקדמות סביבת חניה מאורגנת ויעילה.

תמרור אין חניה

תמרור אין חניה הוא סוג של מסר שנועד להגביל את התנועה ושייך לקטגוריה של תמרורי איסור. תמרורי אין חניה מותקנים על עמוד גבוה כשהם גלויים לעין כדי למנוע מנהגים להחנות את רכביהם. תמרור זה מעביר את המסר ׳אין חניה׳, שמשמעותו היא שהחנייה אסורה! להתייעצות עם allprint בית דפוס חייגו עכשיו – 072-3976392

שתפו עם חברים
צרו קשר
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקה
   התחל שיחה
   1
   היי, איך אפשר לעזור?
   התחל שיחה בווצאפ
   שלום איך נוכל לעזור?