פוסטרים לקיר

פוסטרים לקיר
תמונה של פוסטרים לקיר

פוסטרים לקירדפוס דיגיטלי הוא שיטת ייצור מודרנית שיוצרת הדפסים מקבצים אלקטרוניים. כאשר אתם מזמינים פוסטר מודפס דיגיטלית, עליכם ליצור או להעביר את עבודת האומנות שלכם למחשב, ואז ניתן יהיה להדפיסה ישירות על החומר שאתם בוחרים, וליצור פוסטר מושלם לקיר.

הדפסה דיגיטלית היא החלופה לשיטות הדפוס המסורתיות כמו ליתוגרפיה (lithography), פלקסוגרפיה (flexography), גרבורה (gravure), הדפסת מכתבים ועוד. הדפסת פוסטרים לקיר בטכניקה דיגיטלית, מבטלת רבים מהשלבים המכניים הנדרשים להדפסה הקונבנציונלית, כמו יצירת פילמים, הגהות צבע, הכנת פלטות ועוד.

איך זה עובד?

הדפסת פוסטרים לקיר בשיטת ההדפסה הדיגיטלית כרוכה בשליחת התמונה מהמחשב ישירות למדפסת באמצעות קבצים דיגיטליים בפורמטים כמו PSD, PDF, TIFF או אחרים. הדפסה דיגיטלית מתאימה מאוד להדפסת תמונות עם פירוט רב מאוד והזמנה של כמות קטנה יותר. בניגוד להדפסה הקונבנציונלית, בהדפסת פוסטרים לקיר בשיטה הדיגיטלית, אין שלבי ביניים בין הליכים מקדימים לבין הקבצים הדיגיטליים והתוצר הסופי. כמו כן אין גם צורך בציוד עיצוב מסורבל כמו לוחות, פילמים או כימיקלים לצילום.

פוסטרים לקיר לקנייה

הדפסת פוסטרים לקיר

הדפסה לקיר באמצעים דיגיטליים אמורה לצאת בצורה מושלמת, כאשר שלבי הייצור הבאים נעשים באופן מדויק:

 • הקובץ מוכן עם תמונה נקייה וחדה, ברזולוציה גבוהה דיה בהתאם לדרישות גודל ההדפסה.
 • סימני החיתוך והגיזום (אותם קווים בפינת עבודת ההדפסה) מתווספים לפי הצורך. סימני החיתוך מבטיחים שלאחר פעולת החיתוך לא יופיעו קצוות לא מודפסים במסמך הגזום סופית.
 • השלב הבא הוא Imposition – כלומר, הקפדה על שימוש בכמה שיותר משטח הנייר להדפסה, על מנת לייעל את העבודה ולצמצם את פסולת הנייר.
 • לפני שליחת המסמך למדפסת, יהיה צורך להמיר את קובץ המסמך האלקטרוני שלכם (התמונה או הטקסט שיודפס כפוסטר), לפורמט של אחד הקבצים הללו: GIF, TIFF, BMP או JPEG. קבצים אלה ידועים כקבציי תמונות מסוג רסטר (raster) או מפה סיבית. ניתן להשתמש גם בקבצי PDF להדפסה, תלוי בתוכנה שבה משתמשים.

למה לבחור בהדפסה דיגיטלית?

הדפסת פוסטרים לקיר המתבצעת בדפוס דיגיטלי, משתמשת למעשה בפרדיגמה חדשה בתעשיית הדפוס. הדפוס הדיגיטלי מספק אפשרויות בחירה רבות יותר ותכונות גמישות יותר מאשר שיטות הדפוס הישנות יותר כמו אופסט או דפוס פלקסוגרפי (flexographic). כיום, לקוחות מצפים לחומרים מודפסים שהם מדויקים ועדכניים יותר, ולאפשרויות שיוכלו לייצר הדפסה על קאנבס צבעונית, חסכונית ואיכותית יותר לטווח הקצר, בפרק הזמן המהיר ביותר האפשרי.

לסיכום המאמר

עם זאת, לא תמיד קל להחליט איזה תהליך הכי יתאים להדפסת הפוסטר שלכם, אז לפני שאתם בוחרים כיצד יודפס הפוסטר שלכם, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון, כמו:

 • בית דפוס דיגיטלי מומלץ מציע איכות ועקביות מרשימים בהשוואה לאפשרויות האחרות. הצבעים מופיעים על ההדפסים בצורה מושלמת, כך שאיכות כל פוסטר מודפס תישאר זהה, לא משנה כמה הדפסות תזמינו.
 • כיוון שההדפסה כרוכה בפחות שלבים, בית הדפוס יכול לספק את המוצר הסופי מהר יותר.
 • כיוון שבהליך הדיגיטלי מושקעת פחות עבודה, הוא חסכוני יותר.
שתפו עם חברים
צרו קשר
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקה
   התחל שיחה
   1
   היי, איך אפשר לעזור?
   התחל שיחה בווצאפ
   שלום איך נוכל לעזור?