פאזל להדפסה

פאזל להדפסה
תמונה של פאזל להדפסה

עם טכנולוגיות ההדפסה המשוכללות של ימינו, אתם יכולים ליצור פאזל של תמונה משלכם, בתוך זמן קצר ביותר. הטכנולוגיה החכמה מבטיחה לכם עיצובים מושלמים של פאזל מותאם אישית.

בני משפחה שנהנים להרכיב פאזלים, יעריכו מאוד את האפשרויות שמציע להם פאזל להדפסה בהתאמה אישית, כלומר פאזל שעשוי מתמונה אהובה עליהם.

לבתי הדפוס יש אפשרויות פנטסטיות היום, והם מציעים:

– פאזל להדפסה מידית של תמונה ברזולוציה גבוהה מאוד

– גמישות רבה מבחינת סוגי התמונות שניתן להדפיס

– ושירות לקוחות מעולה

פאזל להדפסה

פאזל להדפסה מותאם אישית מהווה מתנה מושלמת לכול בני המשפחה, במיוחד לאירוע או לחג כלשהו. פאזל של צילום של המשפחה, למשל, יכול ליצור כיף משפחתי, כאשר כולם יושבים מסביב לפאזל ותורמים להרכבתו.

סוגים של חומרי פאזלים לבחירתכם

יש סוגים שונים ורבים של מדיומים שמהם תוכלו לבחור פאזל להדפסה מותאם אישית, כולל:

– פאזל מעץ

– פאזל מגנטי

– פאזל מפלסטיק

– פאזל דו צדדי

כיצד לזהות פאזל באיכות גבוהה?

אם אתם מתכננים להזמין פאזל להדפסה, חשוב לוודא שהפאזל שיתקבל יהיה באיכות טובה.

כאשר אתם קונים פאזל להדפסה בחנות הצעצועים, תוכלו להבחין שכול חלק בפאזל נחתך בצורה מאוד מסודרת. הקצוות של כל אחד מהחלקים חתוכים באופן נקי. ואכן, פאזל דורש שימוש בסכינים מיוחדים כדי ליצור צורות מדויקות שישתלבו זו בזו. אם הפאזל לא נחתך כראוי, הצורות לא ישתלבו היטב, גם אם תרכיבו את התמונה נכון. זה יכול להיות מאוד מתסכל עבור מי שמנסה לחבר את החלקים לתמונה מושלמת אחת. חלקי פאזל חתוכים היטב יהיו גם כפופים מעט בקצוות, כך שהרכבת הפאזל תהיה קלה יותר. לכן, הגורם הראשון שאתם צריכים לוודא הוא שההדפסה הסופית תציע לכם קצוות של פאזלים חתוכים בצורה מושלמת.

עוד הדפסות שתמצאו אצלנו:

הדפסה על שמשונית באיכות גבוהה >> 

הדפסה על קרמיקה >> 

הגורם השני הוא איכות

הגורם השני שאתם צריכים לבדוק הוא איכות ההדפסה. הדפסה באיכות נמוכה תגרום לתמונת הפאזל להיראות דלה ומאכזבת. הצילום המשמש ליצירת הפאזל צריך להשתמש במדפסת ברזולוציה גבוהה, כלומר:

בית הדפוס דיגיטלי חייב להשתמש בדיו באיכות מעולה.

– התמונה צריכה להיות בעלת ניגודיות עמוקה כדי לגרום לפאזל שלכם להיראות אטרקטיבי.

– הגימור של פאזל להדפסה אמור להיות מבריק, תכונה המאפיינת פאזלים באיכות טובה.

– את תמונת הפאזל יש להדפיס על לוח קשיח באיכות מיוחדת, כדי להבטיח לו חיים ארוכים.

לסיכום

פאזל להדפסה שיצרתם מתמונה אישית שלכם חייבת להיות מזמינה מאוד, כך שאף אחד לא יוכל להתנגד ליצירת הפאזל, בלי קשר לגיל שלו. פאזלים מותאמים אישית באיכות טובה, מגיעים לרוב גם באריזה ברמה גבוהה. למעשה, הפאזל המותאם אישית שלכם ייראה בדיוק כמו הפאזל שאפשר לקנות בחנות הצעצועים.

האריזה עצמה אמורה גם היא להיות בהדפסה אישית המציגה את תמונת הפאזל שלכם. הקופסה שבה ארוזים חלקי הפאזל צריכה להיות קשיחה מספיק כדי להגן על חלקים אלה. אגב, יש בתי דפוס שיכינו לכם סט חלקים להחלפה, כך שבמקרה שחלק מהפאזל ילך לאיבוד, תמיד תוכלו להשלים את החסר.

 

שתפו עם חברים
צרו קשר
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקה
   התחל שיחה
   1
   היי, איך אפשר לעזור?
   התחל שיחה בווצאפ
   שלום איך נוכל לעזור?