סטיקר לרכב

סטיקר לרכב
תמונה של סטיקר לרכב

סוד הפרסום האפקטיבי לא נעוץ רק ביצירת רושם ראשוני נהדר, אלא גם ביצירת רושם ראשוני מתמשך. סטיקר לרכב הוא דרך בלתי נשכחת להפצת המסר של העסק שלכם. מדבקה המכריזה על מבצע מכירות, או מפרסמת שירות משלוחים, היא כלי מיתוג ושיווק רב עוצמה.
הנה כמה סיבות בגינן מדבקות לרכב מציעות יתרון לעסק שלכם.

סטיקר לרכב לצורך משיכת תשומת לב

סטיקר לרכב מעוצב באופן אטרקטיבי, מבליט את רכבי החברה שלכם מבין שאר הרכבים האחרים הנעים בכביש. נהגים חולפים לא יקדישו תשומת לב רבה לטנדר לבן רגיל כשהם בדרכים, אבל הם יבחינו בסטיקר לרכב מעוצב היטב. מדבקת רכב צבעונית מושכת עד כדי כך שעיני האנשים ננעצות בה באופן טבעי.

הגעה לקהל רחב יותר – תלוי במספר כלי הרכב בעסק שלכם ובמרחק שהם גומאים – אבל ניתן להגיע לעשרות אלפי צופים בחודש, כולל כאלה שאולי זקוקים למוצרים או לשירותים שלכם. בהשוואה לכול צורת פרסום אחרת, סטיקר לרכב מאפשר לכם להגיע לקהל גדול יותר. עסקים רבים משיגים יותר לקוחות מהסטיקר לרכב שלהם, מאשר מאתר האינטרנט שלהם.

לקניית מדבקות :

עוד שירותים שתמצאו אצלנו

לקבלת מידע על הדפסה על קאפה >> 

שטיח לינולאום כל המידע >> 

 פרסום לא אגרסיבי

בניגוד לפרסום המסורתי, כמו הפרסום ברדיו, מדבקת הרכב מושכת תשומת לב ללא הפרעה. לקוחות פוטנציאליים יכולים לזהות את המסר שלכם בקלות, בלי שום הסחות דעת משמעותיות. לקוחות גם יגיבו טוב יותר לפרסום שלא ׳מתעלק׳ עליהם. וראה זה פלא, סטיקרים לרכב לא מעצבנים. אנשים רבים נהנים מהאפקט הבולט של הסטיקר התוסס, מבלי לחוש רגשות שליליים בגלל שדוחפים להם פרסום לפנים.

פרסום נייד – רכב עם מדבקת פרסום מפליג לו לתוך נוף מלא לקוחות פוטנציאליים, במקום לחכות שמישהו יראה את המודעה שפרסמו בעיתון. אתם יכולים להגיע ללקוחות פוטנציאליים בכל מקום שבו עובר הרכב שלכם, מבלי שתפלשו לחייהם. אפשרויות הלידים מהחשיפה הניידת הזו הן כמעט אינסופיות.

 עלות תועלת

שלא כמו שלטי חוצות ופרסומות במדיה שכרוכים בעלויות חוזרות כל עוד אתם מפרסמים, את מדבקת הרכב אתם יכולים לשנות בתדירות שמתאימה לכם ובפחות כסף. אתם יכולים לבצע השקעה ראשונית, שהיא בטלה בשישים בהשוואה לעלות של מסעות פרסום ארוכי טווח אחרים, ולהניב תוצאות במשך שנים.
פרסום מקומי – פרסום באמצעות סטיקר לרכב הוא פרסום ממוקד. זאת, משום שבאופן טבעי אתם מפרסמים לשוק המקומי שלכם. האנשים שגרים או עובדים באזור שלכם, יהיו אלה שיראו את מדבקת הרכב שלכם יותר מכול אחד אחר. שיווק מקומי מניב תוצאות יוצאות דופן, ועסקים רבים מעדיפים להתמודד עם עסקים מקומיים אחרים.

הגנה – ואחרון, אחרון חביב, מדבקות ויניל לרכב מציעות לו סוג של הגנה מפני שריטות ופגיעות הנגרמות גם מפסולת שניתזת מהכביש. המדבקות קלות להסרה והן לא פוגעות בצבע הרכב. למעשה, המדבקות עוזרות לשמור על הרכב שלכם במצב טוב יותר כך שלא תפסידו כשיגיע הזמן למכור אותו. רוצים להתייעץ עם בית דפוס חייגו עכשיו –

שתפו עם חברים
צרו קשר
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקה
   התחל שיחה
   1
   היי, איך אפשר לעזור?
   התחל שיחה בווצאפ
   שלום איך נוכל לעזור?