מסגרת לשלט

מסגרת לשלט
תמונה של מסגרת לשלט

מסגרת לשלט: טרנד השילוט האדריכלי הרעיון של ׳מסגרת לשלט׳ מכניס אותנו לטרנד החדש של שוק השילוט האדריכלי, המושך לקוחות ׳יוקרתיים׳ יותר שמוכנים להשקיע בתמורה לשילוט ממוסגר ואיכות יותר.

מסגרת לשלט

בחירה במסגרת לשלט הופכת יותר ויותר לחלק בלתי נפרד מעידן הדפוס הדיגיטלי אשר מקל מאוד על הדפסת שלטים בפורמטים רחבים ועל מגוון חומרים, כמו בד, פרספקס, קאפה, זכוכית, קרמיקה או PVC.

אם אתם מחפשים שילוט אדריכלי, כנראה שיצירת שלט ריק עם גרפיקה מושלמת, אינה פתרון מספק עבורכם. אם אתם מחפשים קצת קישוט לשילוט שיתנוסס ברחבי העסק שלכם, אחת הדרכים המעולות להעניק לשלטים ׳תדמית׳ ופונקציונליות היא לשים כל אחד מהם בתוך מסגרת לשלט.

מתאימה לא רק לשלט

מסגרת לשלט מתאימה לא רק לשלט שנראה טוב, היא גם מאפשרת להשתמש בשלט ׳לצמיתות׳. כיצד? פשוט מאוד, אם השלט ייפגם או שהטקסט שלו יתיישן עם הזמן , כל שיידרש זה לסלק את השלט שבתוך המסגרת. המסגרת עצמה תמשיך לשמש גם את השלט הבא.

מסגרת לשלט, בין אם היא פשוטה או מעוצבת להפליא, מספקת לשילוט מראה יוקרתי ומוגמר. בנוסף, יש סוגי מסגרות המספקים הגנה מסוימת לשלטים שבתוכן כך שהם פחות מועדים לפגיעה.

השוק מציע היום מגוון רחב של מערכות למסגור שלטים, המיוצרים משלל חומרים הזמינים בתעשייה. אז כיצד יכולה מסגרת לשלט להציע לעסק שלכם שילוט מעוצב וייחודי? כדי לגלות זאת, המשיכו לקרוא!

על מערכות למסגור שלטים

הפונקציונליות שמציעות מסגרות השלטים מתבטאת באפשרות להזמין לעסק שלכם ׳מערכת שיטתית׳ למסגור השלטים שלכם.

מערכת למסגור שלטים היא למעשה סדרה של מסגרות מותאמות אישית מבחינת צבעים וסגנון עיצובי, היוצרת מראה של שילוט אחיד ומתואם. אנשים יוכלו לזהות בקלות את השלטים שלכם בכול אזורי הבניין לפי המסגרת האחידה שלהם, כך שיידעו מיד היכן למצוא אתכם. זאת ועוד, במעבר מאזור אחד למשנהו ברחבי המבנה, המסגרות יוצרות ׳הרמוניה׳ של עיצוב, ובכך מחזקות את תדמית המותג שלכם.

עוד שירותים שאנו מספקים

הדפסת מדבקות כל המידע >>  | הדפסת תמונה על זכוכית אקרילית כל המידע >> 

יתרונות

היתרונות המעשיים של המערכת למסגור שלטים נובעים:

 • מהמראה המוגמר
 • מההרכבה הקלה
 • מהעמידות בפני חבלה
 • ומהיכולת ליצור אפקטים שונים בסגנון נקי ומודרני

המסגרות מיוצרות בגדלים ובתצורות שונות כך שהן יתאימו לשימושים שונים בסביבת העבודה. לדוגמה, בבניין משרדים או במרפאה, אנחנו רגילים למצוא בכניסה למבנה את שלטי ההכוונה לחדרים השונים, כמו גם שלטים על דלתות החדרים, המזהים את למשל את חדר הישיבות, או את בעל התפקיד היושב בחדר.

לסיכום:

כאשר אנשים רואים את שלטי ההכוונה בכניסה לבניין, הם מחפשים שלטים בעלי מראה דומה כשהם חולפים על פני החדרים במסדרונות. מסגרות לשלטים יוצרות מערכת אחידה שהיא גם פונקציונלית וגם אסתטית.

מה שיפה במערכת שכזו היא שתוכלו ליהנות מקונספט אדריכלי שמספק חוויה נוחה ונעימה הן לעובדים והן למבקרים המגיעים לעסק שלכם. בנוסף, תמיד תוכלו לחדש את השלטים בבוא העת, מתוך ידיעה שהשלטים החדשים יחליפו את הישנים ויתאימו במדויק למסגרות שיישארו במקומן. להתייעצות עם allprint בית דפוס חייגו עכשיו – 072-3976392

שתפו עם חברים
צרו קשר
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקה
   התחל שיחה
   1
   היי, איך אפשר לעזור?
   התחל שיחה בווצאפ
   שלום איך נוכל לעזור?