מיתוג משרדים

מיתוג משרדים
תמונה של מיתוג משרדים

התייחסות למיתוג המשרד הפכה כבר לחלק בלתי נפרד מהמערכת השיווקית של העסק. עם זאת, ביצוע נכון של מיתוג המשרד שלכם יכול להיות משימה לא קלה. כשמדובר על מיתוג משרדים, מנהלים רבים סבורים שהם צריכים להציב את לוגו העסק בכול מקום ברחבי המשרד. קודם כל, זו מחשבה שגויה, ושנית, גם אם זה מה שהתכוונתם לעשות, יש דרך נכונה ולא נכונה לעשות זאת.

הנה שני טיפים מרכזיים הנוגעים למיתוג משרדים, שיעזרו לכם לחשב מסלול מחדש כדי להגיע למיתוג מעולה.

לחשוב מחוץ ללוגו שלכם

אתם כבר מבינים שמשרדים רבים משתמשים בלוגו שלהם לכול דבר, כברירת מחדל. נכון, שכאשר אתם חושבים על דרישות המיתוג והשילוט של המשרד שלכם, אתם בעמדת ברירת המחדל שלכם, למרות זאת, חשוב להבין שכאשר מתכננים מיתוג משרדים, יותר מדי לוגואים ברחבי המשרד עלולים להעמיס על העיניים. והאמת? יש דרכים מעניינות יותר מאשר להצמיד את הלוגו שלכם בכול מקום. רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית מבית דפוס דיגיטלי? צרו איתנו קשר.

מיתוג משרדים זכרו: יש במותג שלכם יותר מאשר רק לוגו

נכסי המותג שלכם צריכים לכלול מגוון שלם של אלמנטים ממותגים, ערכת צבעים גמישה ואולי גם כמה אייקונים. אבל, גם אם נכסי המותג הם מינימליים, גם אז אתם צריכים לעבוד לא רק עם סימן הלוגו שלכם.

בדרך זו, בעת החשיבה על הדרך למיתוג משרדים, ניתן לקבל מגוון רחב של תמונות חזותיות שחורגות מעיצוב הלוגו גרידא.

זה לא אומר שצריך לוותר על הלוגו ושהוא לא יופיע במיתוג המשרד שלכם בכלל. להפך, הלוגו צריך להיות מוצג בצורה בולטת, אבל בזמן הנכון ובמקום הנכון.

כאשר מתכננים מיתוג משרדים, חשוב להבין מה יהיה הסיפור שתעבירו למי שמגיע לבקר במשרד. למשל, אולי לוגו גדול יקבל את פניהם בכניסה? זה בסדר להציג אותו בצורה בולטת, רק לא להשתמש בו יותר מדי.

כחלופה לשימוש בלוגו, לדוגמה, תוכלו להשתמש בחלקים מעיצוב הלוגו או רק בסימן הלוגו, כדי ליצור דוגמה מופשטת כלשהי. אם תוכלו לבנות מהלוגו מגוון של דפוסים ומרקמים, תקבלו אפשרויות רבות יותר לשיפור מיתוג המשרד, תוך שמירת הנאמנות לסימני המותג של העסק שלכם.

לקבלת מידע על הדפסות על קאנבס לחצו>>

מוצרי מיתוג וקידום למשרד

מיתוג משרדים שקול את כל העבודה כולה, בבת אחת

אחת הטעויות הגדולות היא לא לשקול את כלל העבודה בעת ובעונה אחת. טפטוף הדרגתי של המותג שלכם ברחבי המשרד, לא יצליח להשפיע על המיתוג המשרדי כמו תכנון כל המלאכה בבת אחת.

למשל, מיתוג ועיצוב משרדים יכול להיות חלק מאסטרטגיית ההשקה של המותג שלכם. ואגב, אחרי שבחרתם במותג חדש, אתם לא רוצים בשום אופן שהמבקרים או הצוות ייראו את המותג הישן. פרק חדש החל בחיי המשרד שלכם!

התחילו את פרויקט המיתוג ביצירת קשר בין ההשקעה הנדרשת לאורך כל הפרויקט לבין התקציב שלכם. כאשר תבצעו הכול במכה אחת, תרוויחו, כי המעצבים שלכם ידעו בדיוק מה עליהם לבצע, ותקבלו הצעות מחיר טובות יותר כשהתמחור מתבצע בבת אחת על כלל פרויקט המיתוג, מאשר שלב אחר שלב. לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית עבור מיתוג משרדים צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר.

שתפו עם חברים
צרו קשר
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקה
   התחל שיחה
   1
   היי, איך אפשר לעזור?
   התחל שיחה בווצאפ
   שלום איך נוכל לעזור?