מדבקות צורניות

מדבקות צורניות
תמונה של מדבקות צורניות

מדבקות צורניות הן סוג של מדבקות הנחתכות ללא שימוש בשטנץ, לפי צורה מותאמת אישית. מדבקות אלה מיוצרות מוויניל עמיד מאוד גם לתנאי חוץ, בהליכי הדפסה וחיתוך מדויקים ומהירים. המדבקות מתאימות להזמנות קטנות וגדולות כאחת.

מדבקות צורניות נחתכות באופן מדויק לפי הצורה שביקש הלקוח, למשל בחיתוך אותיות בגדלים שונים. הדבק על המדבקות הוא חזק מאוד ועם זאת המדבקות נצמדות ומוסרות בקלות.

מדבקות צורניות מתאימות לשימושים שונים, כמו:

 • מדבקות ברקוד
 • מדבקות לרכבים
 • מדבקות תוויות
 • מדבקות לחלונות ראווה
 • מדבקות רצפה
 • מדבקות צורניות לקירות, כולל מדבקות מוארות בחדרי מדרגות
 • מדבקות כעטיפות ספרים
 • מדבקות למיתוג מוצרים, כמו למשל מדבקות על בקבוקים

עוד שירותים שאנו מספקים

הדפסת מדבקות >>  | שלטים >> 

המדבקות כדרך שיווקית

יותר מ-90% מהמיתוג ׳מפה לאוזן׳ מתרחש במצב לא מקוון, כלומר מחוץ למסכים, מועיל מאוד למותגים. אם גם אתם מחפשים מסלול רב עוצמה להגברת המודעות למותג שלכם, שיווק באמצעות מדבקות צורניות הוא המסלול שלכם.

במשך עשות בשנים עזרו המדבקות לבנות ארגונים, לייסד מותגים, להפיץ חדשות, לייצג קהילות ואפילו לגרום לפוליטיקאים להיבחר. ולא בכדי הרבו להשתמש בהן.

אנשים אוהבים מדבקות. חלק מהמשתמשים שמחים להדביק מדבקות צורניות על כלי הרכב, בקבוקי המים או המחברות שלהם. אנשים משתמשים במדבקות כדי לספר לאחרים משהו על עצמם, ממה הם נהנים? או מה הם מעריכים? מדבקות הן דרך כיפית ומהירה לשקף את הסגנון האישי ואת המותגים האהובים.

מדובר על מדבקות זולות

עבור עסקים, מדבקות צורניות הן זולות לייצור ולהפצה והן יכולות לצבור תאוצה בקרב הציבור בקצב מהיר מאוד. ניתן להתאים את המדבקות לקמפיין, למשל, לעצב מהדורה מוגבלת של מדבקות כדי שיהפכו לנדירות ולמבוקשות יותר, או להוסיף קודי QR ייחודיים לקבלת הנחות בחנות.

בין אם המדבקה פרוסה על רצפת החנות, מקשטת את הקיר במשרד, או מפרסמת את המותג כשהיא מודבקת על הרכב הנע בכבישים – המדבקות הן אמצעי מגניב שמושך את העין ומייצג באופן פשוט ותמציתי את המותג.

למה שאנשים ישתמשו במדבקות לצרכי שיווק?

המדבקה היא רעיון נפלא לא רק לשיווק העסקי. כולנו יכולים להשתמש במדבקות צורניות כדי לתגמל, כדי להצהיר על האישיות שלנו או כדי לעצב באופן מרגש את החפצים או הבית שלנו.

מדבקות יכולות לשמש גם ככרטיסי ביקור מדהימים עבור פרילנסרים, במיוחד אם הם עוסקים בתחום העיצוב. אין דרך טובה יותר מלמשוך לקוחות מאשר להציע מדבקה סופר מתוקה שתציג את היכולות שלהם.

לסיכום:

מורים יכולים לחלק מדבקות לתלמידים שהשיגו הישגים טובים, בעלי עסקים יכולים לחלק מדבקות הנושאות את פרטי הקשר שלהם, מוזיקאים יכולים להפיץ מדבקות המציגות את היצירות באלבום שלהם, ועוד.

עלות המדבקות מאפשרת גם לאנשים עם תקציב קטן מאוד ליהנות ממדבקות צורניות מותאמות אישית. למשל, אם אתם רוצים להשיג תלמידים לשיעורים פרטיים, הדביקו מדבקה המפרסמת את הפרטים שלכם בבית הקפה המקומי, בספריה העירונית או בנקודות בולטות אחרות בקהילה, והתלמידים יגיעו אליכם. רוצים להתייעץ עם בית דפוס דיגיטלי עבור הדפסת מדבקות חייגו עכשיו – 072-3976392

 

שתפו עם חברים
צרו קשר
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקה
   התחל שיחה
   1
   היי, איך אפשר לעזור?
   התחל שיחה בווצאפ
   שלום איך נוכל לעזור?