מדבקות לעסק

מדבקות לעסק
תמונה של מדבקות לעסק

מדבקות לעסק הן דרך קלה ומהנה, שתוכלו ליישם בקלות על עיצוב האריזה של המוצר שלכם. מדבקות יכולות אמנם לשרת שימושים רבים, אבל יש גם הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון בעת עיצוב המדבקות, כמו משטח היישום, סוג נייר המדבקה או הדבק והחומר שעליו יודפסו המדבקות. מאמר זה דן בכול מה שקשור להדפסת מדבקות לעסק, ומה שאלה יכולות לעשות עבור המותג והמוצרים שלכם.

מדבקות לעסק – חשיבות המדבקות

מדבקות הן חומר מודפס על נייר (או חומר אחר) עם דבק מאחור, כדי לאפשר להן להיצמד לסוגים שונים של משטחים. למדבקות יש, במידה רבה, מטרה ויזואלית ומגוון של שימושים.

מדבקות יכולות לשמש כאמצעי לתיוג, לעיצוב ועוד. המדבקות יכולות לשמש גם כחותמת דביקה למשלוח דואר!

בתחום השיווק, הדפסת מדבקות לעסק, מציעה לכם דרך קלה וזולה להדבקת מידע חיוני על המוצר או על האריזה שלו, או סתם כקישוט למטרות אסתטיות. כל אלה יכולים להיעשות מבלי שתצטרכו לשנות את עטיפת המוצר באמצעות הדפסה ישירה על קאפה או על כל דבר אחר.

פוסטרים לקיר לקנייה

עיצוב מדבקות לעסק

עיצוב מדבקות דומה מאוד לעיצוב תוויות, כי שתי האפשרויות הן חומרים מודפסים המכילים מידע על המותג או על המוצר. כאשר אתם מתכננים להזמין הדפסת מדבקות לעסק, ההבדל הבולט בין התוויות והמדבקות, מלבד הדבק שמאחור, הוא שהמדבקות לא חייבות להכיל טקסט רגיל. יש מדבקות המכילות רק את הלוגו של המותג, או כל תמונה שהיא שניתן לשייך אליו.

מכיוון שבעיקרן, המדבקות הן חזותיות באופיין, העיצוב שלהן נועד לגרום למוצר, לתווית או לאריזה שלכם להיראות מושכים יותר מבחינה ויזואלית כך שיבלטו מעל לשאר המתחרים.

ניתן לקלף את המדבקות

למרות שאת המדבקות ניתן לקלף הדבר הטוב בהן נעוץ בכך שזה מה שהופך אותן לוורסטיליות. במדבקות ניתן להשתמש כמעט על כל משטח, כך שניתן לנצל אותן גם לכול מטרה. חוץ מזה, הדפסת מדבקות לעסק, מציעה יתרון נוסף – במקרה של טעות בעיצוב או שגיאת כתיב, או במקרה שמתברר לכם שהמדבקה לא נראית טוב, אתם תמיד יכולים להסיר בקלות את המדבקה ולהדביק חדשה במקומה. זה הופך את המדבקות לכלי שחוסך זמן אם משווים אותה להדפסה ישירה על המוצר או האריזה.

בנוסף לוורסטיליות שמציעה לכם הדפסת מדבקות מיתוג לעסק, מדבקות מעוצבות היטב ניתן להדביק  לא רק על המוצר או האריזה, אלא גם במקומות אחרים בעסק שלכם. לדוגמה, מדבקות יכולות לשמש כקישוט המשרד או החנות שלכם. כלומר, אפשר להדביק מדבקות על החלונות לצרכי פרסום או על הקיר, כקישוט אומנותי של החלל.

מדבקות מיתוג לעסק

הבחירה בדפוס דיגיטלי לצורך יצירת צרור מדבקות בכמות נמוכה, איכותית וחסכונית, היא בחירה מושכלת מבחינה שיווקית. הביקוש היום לייצור דיגיטלי לפי דרישה (On Demand), הולך ומתרחב. הדפסה דיגיטלית, ללא לוחות וחומרים כימיים, בנפחים נמוכים, בזמן הדפסה קצר ובמחיר זול יותר – נוגע גם לנושא של הדפסת מדבקות. יתרה מכך, זמן הדפסה קצר מאפשר להציע לכם הדפסות בהתאם לצרכים האישיים, ליצירתיות, לעונות השנה או כל גורם אחר.

שתפו עם חברים
צרו קשר
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקה
   התחל שיחה
   1
   היי, איך אפשר לעזור?
   התחל שיחה בווצאפ
   שלום איך נוכל לעזור?