מדבקות לעסקים

מדבקות לעסקים
תמונה של מדבקות לעסקים

מדבקות לעסקים – דרכים לשימוש במדבקות למטרות עסקיות כשמדברים על ׳מדבקות׳, חושבים לרוב על המדבקות של ילדים, כמו מדבקות חד-קרן, כוכבים או דמויות מצוירות. אמנם, כל בית דפוס יכול לעזור לכם ליצור סוג כזה של מדבקות, אבל במאמר זה נתמקד בשימוש במדבקות לקידום העסק שלכם.

מדבקות לעסקים עשויות להיות מדבקות לוגו מותאמות אישית, מדבקות לרכב, מדבקות בפורמט גדול וכל מה שביניהן, כדי לעזור לכם לבנות את המותג שלכם.

הנה כמה דרכים שבהן תוכלו להשתמש ב- מדבקות לעסקים, כדי לקדם את העסק שלכם.

מדבקות לעסקים

ניתן להשתמש במדבקות לוגו מותאמות אישית במגוון מצבים כמו בתערוכות, בחלונות ראווה, באירועים מיוחדים או על דוגמיות. אתם יכולים להשתמש ב- מדבקות לעסקים שנושאות את הלוגו או כל דימוי מותגי אחר שמתאים לעסק שלכם כדי ליצור סחורות ממותגות.

אם אנשים אוהבים את המותג שלכם, הם ידביקו את המדבקות שלכם על מחשבים ניידים, בקבוקי מים, מחברות ועוד – ופתאום, הם לא יהיו רק לקוחות אלא תומכי מותג מהלכים.

מדבקות לחלון ראווה

אם יש לכם חלון ראווה או חדר כניסה למשרד, השימוש ב- מדבקות לעסקים המיועדות לחלונות, יכול להיות דרך קלה להעברת מידע לעוברים ושבים, גם כשהעסק שלכם סגור. מדבקות אלה יאפשרו לכם להציג בפני כולם את שעות הפעילות בעסק, דילים, מידע על מדיה חברתית, WiFi בחינם וכל מידע אחר.

עוד שירותים שאנו מספקים

הדפסה איכותית על רולאפ >>  | שלטים לעסקים כל המידע >> 

לרכישת מדבקות:

מדבקות קיר

לקוחות יכולים ללמוד המון על העסק שלכם רק על ידי התבוננות בחלל הפנימי, אז למה לא לגרום לקירות שלכם לדבר? מדבקות קיר מותאמות אישית הן דרך נהדרת להוספת צבע לחלל ריק, מבלי שתצטרכו להשתמש במברשות ובצבע.

אם אתם מעדיפים להציג מראה פשוט, השתמשו במדבקת קיר הנושאת את הלוגו שלכם, ואם אתם מעדיפים רעיונות דקורטיביים יותר תוכלו לבחור במדבקות שמציעות מוטיבציה, מידע חשוב וכל מידע אחר שמתאים לעסק שלכם. מה שטוב במדבקות קיר מותאמות אישית, זו האפשרות להסיר אותן בקלות בכול עת מבלי לגרום שום נזק לקירות שלכם.

מדבקות רצפה

כשמדובר על מדבקות לעסקים, הרצפה היא החלק הכי לא מנוצל בחלל העסק שלכם. העובדה שמדבקות רצפה הן פחות נפוצות משאר האפשרויות, כשתבחרו להשתמש במדבקה שכזאת, היא עוד יותר תבלוט.

מדבקות רצפה יכולות לשמש לפרסום מכירות, להצביע על המקום שבו הלקוחות יכולים להמתין להזמנה שלהם, או לכוון את הלקוחות לחלקים מסוימים בעסק שלכם.

ואם אתם מחפשים מדבקות שאפשר להשתמש בהן גם בחוץ כולל על משטחים מחוספסים כמו מדרכה, יש גם מדבקות רחובות שיכולות לעזור לכם למשוך את תשומת לבם של האנשים שחולפים ליד העסק שלכם ולהזמין אותם להיכנס.

אריזה

האריזה של המוצר שלכם יכולה להשפיע על האופן שבו הלקוחות תופסים את המותג שלכם. מדבקה בהתאמה אישית יכולה להיות הדרך המושלמת לשיפור האריזה תוך הוספת נגיעה של מיתוג משרדים.

 

 

 

שתפו עם חברים
צרו קשר
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקה
   התחל שיחה
   1
   היי, איך אפשר לעזור?
   התחל שיחה בווצאפ
   שלום איך נוכל לעזור?