מגנטים למקרר

מגנטים למקרר
תמונה של מגנטים למקרר

מגנט למקרר המפרסם את העסק שלכם הוא כלי פשוט אבל יעיל מאוד להסבת תשומת הלב למותג שלכם. אחרי הכול, מגנט למקרר זה משהו שאדם רואה במטבח שלו כל יום.

מגנטים למקרר במטבח ׳חורטים׳ את שם העסק שלכם במוחות הלקוחות שיזכרו אתכם כשיזדקקו למוצר או לשירות שלכם. רוצים לגלות כיצד? המשיכו לקרוא!

מגנטים למקרר זיהוי המותג

זיהוי המותג על ידי קהל היעד שלכם הוא אחת המטרות העיקריות של מאמצי הפרסום שלכם. הכרת המותג תסייע לעסק להיתפס שוב ושוב כמותג אמין, מה שייצור לקוחות נאמנים. הדרך הטובה ביותר להגדלת המוּדָעוּת למותג שלכם, היא לספק ללקוחות פוטנציאליים אינטראקציה חיובית חוזרת ונשנית עם המותג שלכם.

לא משנה באיזה ענף אתם פועלים, מגנטים למקרר יכולים לחזק את המודעות למותג שלכם. בנוסף, אם הלקוחות יקבלו מהמגנט גם ערך מוסף, כמו רשימת המרות של המידות השונות או רשימת מספרי החירום, הם ייגשו מדי פעם למקרר כדי לקבל מהמגנט שלכם את המידע המותאם אישית לצרכיהם.

בעולם הפרסום יש משמעות רבה לעשיית רושם טוב. רושם טוב יכול להיווצר גם מהדרך שבה אתם מציגים את המותג שלכם וגם מהמפגשים החיוביים המתמשכים של לקוחות עם המותג שלכם. למרבה המזל, יש דרך להשיג מגע מתמשך זה מבלי שתזדקקו להוציא המון כסף על פרסומות בטלוויזיה, וזו עוברת דרך מגנטים למקרר מותאמים אישית, המציעים פתרון פרסומי גלוי ואיכותי ביותר.

קהל מֻבְנֶה

אין משק בית ללא מקרר, וכמעט כל מקרר ביתי מקושט בעשרות מגנטים למקרר. לפי המחקר, אדם ממוצע ניגש למקרר כ-15 פעמים ביום. אם מגנט הפרסום מוצמד למקרר הלקוח, המשמעות היא 450 צפיות בפרסומת שלכם בכול חודש!

המגנטים הופכים את שם העסק והלוגו ל׳מסר שנדבק׳, וסביר להניח שזה יהיה השם הראשון שיעלה בדעתו של הלקוח כאשר יזדקק לסחורה או לשירותים שאתם מספקים. מגנטים למקרר בהתאמה אישית מיוצרים בשלל צורות, צבעים ועיצובים שיכולים להבטיח ביתר שאת, שמודעת הפרסומת הממגנטת שלכם תקבל את תשומת הלב הראויה.

עוד שירותים שאנו מספקים:

שלטים מוארים כל המידע >> 

שילוט לעסקים כל המידע >> 

תשומת לב חיובית וחיזוק חוזר של המותג

אנשים מקשרים רגשות חיוביים למגנט שהם מצמידים למקרר בביתם. אנשים משתמשים במגנטים כבר שנים רבות, כדי להציג בגאווה על מקרר המטבח יצירות אומנות של ילדיהם, תמונות משפחתיות, רשימת משימות יומיומיות ותזכורות לתאריכים חשובים כמו מועד החתונה או תור לקופת חולים.

קידום מכירות באמצעות מגנטים מותאמים אישית המציגים את המותג שלכם, מאפשר לכם לרכב על גל הרגשות החיוביים של הלקוחות ולעודד אותם לשייך מחשבות חיוביות למותג שלכם.

לסיכום:

מגנטים למקרר מושכים את תשומת לבם של בני המשפחה, כמו גם את תשומת לבם של האורחים המגיעים לביקור. אורחים נמשכים באופן טבעי למטבח, ורובם נהנים להתבונן בגלריה המפוארת המוצמדת לדלת המקרר בעזרת מגנטים.

כשאתם משקיעים במגנטים מותאמים אישית למותג שלכם, אתם רוכשים לעצמכם בקלי קלות קהל מֻבְנֶה המאפשר לכם לרכב על גל של אסוציאציות חיוביות. כל אלה ועוד מבטיחים שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהעסק שלכם יתחיל ליהנות מעלייה במכירות.

בית דפוס דיגיטלי שמייצר מגנטים למקרר, מציע לכם מגוון של אפשרויות בחירה במגנטים למקרר, המיוצרים בכול צורה או גודל שרק תוכלו לדמיין!

שתפו עם חברים
צרו קשר
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקה
   התחל שיחה
   1
   היי, איך אפשר לעזור?
   התחל שיחה בווצאפ
   שלום איך נוכל לעזור?