ייצור שלטים

ייצור שלטים
תמונה של ייצור שלטים

לוח הזמנים לייצור ערכת שילוט חדשה, משתנה בהתאם למספר גורמים, וביניהם סוג השלטים, החומרים והצבעים הנדרשים לייצורם, והמקום בו יותקנו.

ייצור שלטים פשוטים ושטוחים, המשתמש בחומרים סטנדרטיים ובטכניקת הדפסה דיגיטלית, יהיה, יחסית, די מהיר.

לעומת זאת, ייצור שלטים תלת ממדיים ומורכבים, הדורשים מערך מורכב של חומרים וגימורים, ייקח קצת יותר זמן. אחרי הכול, הטכניקות המשמשות לייצור שלטים מורכבים, עשויות לדרוש גם בדיקות חוזרות על מנת להבטיח שהשלט עומד בדרישות הלקוח.

השלבים ל- ייצור שלטים

4 שלבים אופייניים להשלמת פרויקט לייצור שלטים:

 • שלב 1: התייעצות

בשלב זה דנים  בדרישות של הלקוח וחותמים על המפרט הטכני ועל מסמך העבודה הראשוני המוצע ללקוח. אם שלב זה יטופל בצורה לא נכונה, או אם דרישות הלקוח לא יהיו מובנות, אזי הפרויקט ייפגע מלכתחילה.

 • שלב 2: תכנון ועיצוב

שלב התכנון והעיצוב בתהליך לייצור שלטים מוּנָע אמנם ממפרט השילוט, אבל בשלב זה עדיין ייתכנו אי הבנות, יהיו בו לא מעט התייעצויות, שכנראה יובילו לכמה שינויים בתוכנית השילוט הכוללת, מה שעשוי להשפיע על שינויים משמעותיים הן בסט המוצר והן בדרישות ההתקנה. בשלב זה, צוות ההפקה יהיה מעורב בבניית אב-טיפוס לסוג השילוט, תוך התבססות על המפרט ועל עיצוב הגרפיקה הראשוני.

כיוון ששלטים משתמשים לפעמים בסוגי צבעים שאינם ניתנים להחלפה בשימושים מסוימים, תוקדש בשלב זה תשומת לב מיוחדת לבחירת החומרים ולהתאמת הצבעים.

עוד שירותים שאנו מספקים:

 

שלב 3: ייצור

אין ספק שערכת השילוט צריכה להיכנס לשלב הייצור כשהיא מוגדרת במלואה וכשצוות הייצור יכול להתחיל במלאכת הייצור. עם זאת, עדיין עשויות להתעורר בעיות.

טכניקות מודרניות רבות לייצור שלטים הן אמנם מבוקרות וממוחשבות, אבל התהליך כולל גם כמה תהליכים ידניים שחלקם משמעותי ביותר, ואלה יכולים לגרום לאי התאמות ולבזבוז. כדי להתמודד היטב עם בעיות שעלולות להתעורר בתהליכי הבקרה וידרשו עריכת בדיקות נוספות, ננקטים בשלב הייצור אמצעי זהירות המוודאים שהשלט הסופי אכן יהיה בהתאם לתכנון.

שלב 4: התקנה

ההתקנה היא שלב מפתח במחזור הייצור של ערכת השילוט. איכות ההתקנה היא זו שתקבע את ההשתלבות המיטבית של השלט במקום בו הוא עומד, הן מהבחינה האדריכלית והן מבחינת דרכי הניווט של האנשים בסביבת השלט.

בשלב זה, עלולות לצוץ בעיות הקשורות לגודל, לצבע, למיקום או לחומרים שמהם יוצר השלט. כדי להימנע מהצורך להחליף שלט שכבר יוצר, חיוני ביותר להשלים את השלבים הקודמים בצורה הטובה ביותר, עם תשומת לב מרבית לכול שלבי ייצור השלט כי תקלות בשילוט המתגלות בשלב ההתקנה, הן לרוב יקרות לתיקון.

לבסוף, לפעמים לא ניתן להתאים את הייצור לדרישות המדויקות של הלקוח, מה שמצריך אישור לסטייה מהתוכנית המקורית. מצב שכזה אמור להיות מסוכם עם הלקוח מראש, כדי שהדברים לא יתגלגלו לשילוט שהלקוח בכלל לא רצה. להתייעצות עם אול פרינט בית דפוס דיגיטלי חייגו עכשיו – 072-3976392

שתפו עם חברים
צרו קשר
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקה
   התחל שיחה
   1
   היי, איך אפשר לעזור?
   התחל שיחה בווצאפ
   שלום איך נוכל לעזור?