טיפים להדפסה איכותית על קנבס מושלמות

טיפים להדפסה איכותית על קנבס מושלמות
תמונה של הדפסה איכותית על קנבס

נושא התמונה הוא המרכיב החשוב ביותר עבור הדפסת הקנבס החדשה שלכם. בנוסף לאיכות החומרים והצבעים שמציע לכם בית הדפוס, מציאת התמונה המושלמת היא חיונית על מנת שניתן יהיה להפוך את התמונה החדשה ליצירת מופת של ממש.

מה מיוחד בהדפסת תמונות על קנבס?

הדפסה איכותית על קנבס מציעה לכם להדפיס את התמונה שבחרתם על גבי יריעת קנבס עבה, הנמתחת לאחר מכן על מסגרת עשויה מעץ אמיתי. כדי להבטיח שהתוצאה תהיה מושלמת מכל בחינה שהיא, בית הדפוס ייקח בחשבון גם את גודל התמונה שלכם. לדוגמה, אם אורכה של התמונה הוא 80 ס״מ לפחות, המסגרת תחוזק בעובי שנע בין 3 ל-4 ס״מ.

בד הקנבס הכבד מאופיין בגימור גס טיפוסי. לכן, הדפסת תמונות קנבס יוצרת אפקט של שטח הרמוני שגורם להדפסה על קנבס להיראות כמו ציור אומנותי. אחרי הכול, קנבס הוא הבחירה האולטימטיבית של אומנים רבים כבר מאות שנים.

כדי לקבל תוצאה של הדפסה בהירה ומבריקה במיוחד, ניתן להשתמש בטכניקת ההדפסה של 12 צבעים. לאחר ההדפסה, נמתח בד הקנבס על גבי מסגרת עץ ומהודק היטב מאחור. כדי שהקנבס יישאר מתוח לאורך זמן, תוכלו לקבל מבית הדפו כפיסי עץ שיעזרו לתמוך ולשמור על מצבו המתוח של הקנבס.

הדפסה איכותית על קנבס קחו בחשבון את הרזולוציה של התמונה

הדפסה איכותית על קנבס תוכל להבטיח תוצאה בהירה, חדה ואיכותית, אם מראש תבחרו בתמונה שהרזולוציה שלה מושלמת. כלומר:

– אם אתם רוצים להדפיס תמונה בגודל של 150 X100 ס״מ, בחרו ברזולוציה של לפחות 13.2 מגה פיקסל (כלומר, גודל התמונה יהיה לפחות 4,480 X 3,100 פיקסלים.

– עבור בד קנבס קטן יותר, תוכלו להשתמש בתמונה שהרזולוציה שלה נמוכה משמעותית. כלומר, להדפסת תמונת קנבס קטנה יותר – 50 X 50 ס״מ, ניתן לבחור בתמונות שהרזולוציה שלהן הן 3.7 מגה פיקסל בלבד (כמו צילום של תמונה שבוצע בנייד). וכדי לקבל תוצאות טובות מאוד, גודל התמונה יהיה 1,960 X 1,960 פיקסלים.

 

 

עוד כתבות:

שטיח לינולאום באיוכת גבוהה >> 

מתקני תצוגה לחנויות >>

בדיקת איכות התוצאה – הדפסה איכותית על קנבס

לא משנה היכן תתלו את התמונה החדשה שלכם, תמיד כשמדובר בהדפסת תמונות קנבס, חשוב להשתמש בתמונה בגודל המושלם. אם התמונה שלכם לא עונה על דרישות אלה והרזולוציה שלה נמוכה מדי, יופיע לפני הביצוע סימן אזהרה שאי אפשר לפספס. הודעת האזהרה עצמה לא תודפס על תמונת הקנבס שלכם, אלא רק תציין שתוצאת ההדפסה תהיה מפוקסלת או מטושטשת.

כדי להימנע מכך, לקראת הדפסת תמונות קנבס הקפידו לבחור בתמונות ברזולוציה גבוהה יותר, או בקנבס שגודלו קטן יותר. לדוגמה: 60 X 40 ס״מ, במקום 80 X 60 ס״מ.

אפשרויות עיצוב

הדפסה על קנבס מציעה מספר דרכים ליצירת התמונה הייחודית שלכם. לדוגמה, אתם יכולים להעלות את התמונה ישירות לתוכנת העיצוב המקוונת של בית הדפוס, ולהמיר אותה הדפסה איכותית על קנבס מדהימה. אתם יכולים גם לבחור בתבנית פריסה תואמת, כדי ליצור קולאז׳ של תמונות.

שתפו עם חברים
צרו קשר
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקה
   התחל שיחה
   1
   היי, איך אפשר לעזור?
   התחל שיחה בווצאפ
   שלום איך נוכל לעזור?