הדפסת גלויות

הדפסת גלויות
תמונה של הדפסת גלויות

עם כל אפשרויות השיווק המודרניות הקיימות בעידן הדיגיטלי – SMS, דוא״ל, מדיה חברתית, אתרי אינטרנט וכו׳ – אתם בוודאי תוהים אם יש עדיין ערך לשיטות השיווק המסורתיות?

נעשה לכם ספויילר קטן ונגלה שהתשובה היא כן! בתי הדפוס מעידים שהדפסת גלויות מבוקשת מאוד על ידי הלקוחות העסקיים שלהם.

כאשר אתם שוקלים דרכים חדשות שיאפשרו לכם להגיע לקהל שלכם, יתכן שהדפסת גלויות ושליחתן בדואר היא לא הדבר הראשון שעולה בראשכם. למרבה הצער, לא מעט טקטיקות שיווק ישנות כבר לא צצות לאנשים בראש.

ללכוד את תשומת הלב

אמנם, אנשים מבלים יותר ויותר זמן במסכים, אבל עדיין הם מנהלים מערכת יחסים עמוקה ומתמשכת עם הדואר הפיזי שמגיע לתיבת הדואר שלהם. למעשה, יותר מ-80% מהצרכנים משקיעים זמן בדפדוף בדואר שמגיע אליהם (והכוונה אינה לדואר זבל), כך שזו הזדמנות נהדרת עבורכם להציג להם את המותג שלכם, באמצעות הדפסת גלויות אישיות וייחודיות.

בעזרת דיוור ישיר באמצעות הדפסת גלויות מותאמות אישית לשיווק העסק שלכם, אתם באמת יכולים ללכוד את תשומת לבם של הנמענים שלכם ולשמח אותם.

הדפסת גלויות מאפשרת לכם להמשיך ולהשתמש בכלי חשוב בזירת השיווק המודרנית, המספק הזדמנויות נפלאות לקריאת המסר של המותג שלכם. אתם יכולים לחשוב על זה כעל דוא״ל שמגיע לתיבות הדואר, אבל דוא״ל טוב לא ספאם.

לרכישה מהיר של גלויות בעיצוב אישי

הדפסת גלויות – עסקיות

גלויות הן דרך מושכת וחסכונית שמאפשרת לכם להגיע ללקוחות קיימים ופוטנציאליים. מדובר בצורת שיווק של דואר ישיר שהיא גם זולה וגם ממוקדת. גלויות עסקיות יכולות לשמש לפרסום מכירות, להזמנה לאירוע קרוב או ליידוע מה חדש ומרגש בעסק שלכם.

יש כמה סוגי גלויות, כמו:

 • קמפיינים עונתיים
 • גלויות יום הולדת
 • פרסום אירועים
 • תזכורות לפגישות
 • גלויות נדל״ן
 • הכרזה על השקת אתר חדש

למעבר לעמוד הדפסה על רולאפ לחצו>>

הדפסת גלויות מותאמות אישית

גלויות מותאמות אישית יוצרות שיעורי תגובה שהם גבוהים בכ-3.7% מערוצי השיווק הדיגיטליים. לכן, כדי לקבל שיעורי תגובה עוד יותר גבוהים, השתמשו בגלויות יחד עם ערוצי השיווק האחרים.

אומרים שאנשים צריכים לשמוע את המסר של המותג לפחות 7 פעמים, לפני שהם מחליטים לקנות. גלויות מעניקות לכם דרך ייחודית שתשמש כ-1 מתוך 7 הפעמים האלה.

סיבות בגינן כדאי לשלוח גלויות עסקיות

דרך חסכונית – הדפסת גלויות באינטרנט מציעה דרך חסכונית שתגרום לעסק שלכם להיראות. קל לייצר את הגלויות והן גם לא דורשות מעטפה או עבודת יד מוגזמת כדי שאפשר יהיה להכין ולשלוח אותן, במיוחד כאשר זה נעשה בדרכים האוטומטיות הזמינות היום.

רבגוניות –  הגלויות שנוחתות בתיבות הדואר, משדרות את הנוכחות העסקית שלכם, מאפשרות לכם לחפש לקוחות חדשים, לפנות לעסקים חוזרים וליצור לידים.

העברה מובטחת – דיוור ישיר בצורת גלויות בטוח ינחת בתיבות המכתבים של הנמענים, כך שהם יוכלו לשלוף אותן פיזית. לא צריך להתמודד עם כל מיני מסנני ספאם. רוצים להתייעץ עם בית דפוס דיגיטלי צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם.

 

שתפו עם חברים
צרו קשר
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקה
   התחל שיחה
   1
   היי, איך אפשר לעזור?
   התחל שיחה בווצאפ
   שלום איך נוכל לעזור?